Skup udziałów w spadku Warszawa

Zajmujemy się skupem udziałów w spadkach w Warszazwie. Kupujemy udział w spadku zarówno przed przeprowadzeniem postępowania spadkowego, w trakcie jego trwania jak i po jego zakończeniu.

W związku z tym, że spadkobierca może dowolnie dysponować spadkiem, w szczególności może spadek sprzedać na rzecz innej osoby proponujemy rozwiązanie często trudnych problemów prawnych związanych ze skomplikowaniem spawy oraz nieporozumieniami rodzinnymi polegające na zbyciu udziału w spadku lub niemożności porozumienia się ws sprzedaży.

Sprzedaż udziałów w spadku w Warszawie powoduje zgodnie z art. 1053 Kodeksu Cywilnego, iż nabywca spadku (czy nabywca udziału w spadku) wstępuje w prawa i obowiązki spadkobiercy. Oznacza to, iż zbywca posiadanego w spadku udziału otrzymuje już w momencie sprzedaży udziału pieniądze pozbywając się problemów prawnych, powstałych nieporozumień rodzinnych czy wizyt w Sądzie.

Proponujemy zakup udziału w spadku otrzymanego po śmierci osoby bliskiej. Nabywamy udziały w spadkach także przed przeprowadzeniem postępowania spadkowego eliminując stres powstały podczas wizyt w Sadzie.

Dokonujemy wyceny spadku na podstawie przekazanych przez Państwa informacji niezwłocznie po ich uzyskaniu – bezpłatnie.

Ponadto, oferujemy darmową obsługę prawną związaną z przeprowadzeniem procedury sprzedaży posiadanych udziałów w spadku w tym doradztwo prawne z zakresu prawa spadkowego oraz pomoc przy kompletowaniu niezbędnych do sprzedaży udziału w spadku dokumentów.

Zajmujemy się również skupem udziałów w spadkach w całej Polsce – http://grb-nieruchomosci.pl/skup-udzialow-w-spadku/